Åpent hele året!

365 dager med opplevelser.

Se åpningstider og priser

Handlekurv
KuToppen

Frokostfest på låven

Start dagen med en skikkelig frokostfest på låven på KuToppen. Møt Klara og Chickolina start dagen din med en total gårdsopplevelse.
Krever egen billett
Se i kartet
Under tak
Kjøp billetter
Frokost for store og små

Dette kan du glede deg til!

Her kan du vente deg nydelig grovbrød, syltetøy og godt pålegg, melk på glassflaske og mye mer! Og du: I følge Klara kan alle barn drikke så mye milkshake de vil denne morgenen, det er nemlig en spesialitet på KuToppen!

Sammen med Klara kan du bli med dyrepasserne når de serverer dyrene frokost. Alle frokostgjester får selvsagt møte og hilse på karakterene, og kanskje du til og med får danset litt også?

Nyttig informasjon

Allergivennlig og tilpasset frokostalternativer

Har du behov for laktosefri, glutenfri, vegansk eller vegetarisk frokost? Dette kan du velge under «Velg antall» når du bestiller.
Merk at innholdet i allergivennlige frokoster kan avvike noe fra den ordinære frokosten, men mengden mat vil være den samme.

Vi har dessverre ikke mulighet til å tilby andre tilpasninger utover disse alternativene.

Mat til små barn
For barn under 3 år må det bestilles billett for aldersgruppen 3–13 år dersom du ønsker frokost til barnet. I tillegg vil det være barnemat på glass tilgjengelig i nærheten.

Andre opplevelser

I Dyreparken finnes det en rekke opplevelser. Det er så mange at det kan være vanskelig å få med seg alle.