Søndagskampanje: Dyreparken Safaricamp
Visste du at søndager ofte er litt mindre besøkte i Dyreparken? Besøker du oss en søndag får du oppleve like mye som andre dager, samtidig som at køene ofte er kortere.
Start besøket deres på en søndag, da vel!

Dette er søndagspakke:
Inkludert i søndagspakken får du :
- Overnatting i Dyreparken Safaricamp med ankomstdag søndag.
- Inngangsbilletter til rabattert pris til Dyreparken og Badelandet – allerede fra ankomstdag.
Slik er det å bo i Dyreparken Safaricamp
Ta med familien og slå leir i et komfortabelt safaritelt med glampingstandard. Her finner du gode senger, stue med kjøkkenkrok*, uteplass og bad (i utvalgte telt). De største teltene våre, med utsikt ut over Grashavet, har til og med en innendørs sklie og en liten klatrevegg! En overnatting i Dyreparken Safaricamp er ulikt alt annet.
Safaricampen ligger rett ved Dyreparken Hotell og inngangen til Dyreparken. Området er noe helt for seg selv. Her får du et snev av Afrika og en helt spesiell atmosfære. De dyktige gartnerne i Dyreparken har nemlig beplantet og dyrket opp området på en helt særegen måte. Vi vet at et opphold i Dyreparken Safaricamp skaper minner for livet. Opplev safarifølelsen – i et helt unikt område med hyggelige uteplasser der barna løper fritt og kanskje får seg noen nye venner?
Frokoster
I tillegg til frokoster på de forskjellige overnattingsstedene, kan du også velge mellom to ulike frokostopplevelser i Dyreparken. Disse er tilgjengelig for alle gjester, men må forhåndsbestilles.
Morgensafari med frokost
Start dagen med en dyrisk frokostopplevelse! Morgenstunden i Dyreparken er helt klart den beste. Det er stille og rolig og dyrene er ofte mer aktive om morgenen.
Frokostfest på låven
Start dagen med en skikkelig frokostfest på låven på KuToppen. Møt Klara og Chickolina start dagen din med en total gårdsopplevelse.